0603Y0630152MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0630152MDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0630152MDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 63V X7R 0603
Fitxak: 0603Y0630152MDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y0630152MDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0630152MDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1500PF 63V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 601765 pcs Datuen fitxa 0603Y0630152MDT.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1500pF