0603Y050P560DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y050P560DCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y050P560DCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.56PF 50V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603Y050P560DCR.pdf2.0603Y050P560DCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
0603Y050P560DCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y050P560DCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.56PF 50V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 790988 pcs Datuen fitxa 1.0603Y050P560DCR.pdf2.0603Y050P560DCR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.56pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.56pF