0603Y0500390KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500390KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0500390KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603Y0500390KCT.pdf2.0603Y0500390KCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y0500390KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0500390KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 808082 pcs Datuen fitxa 1.0603Y0500390KCT.pdf2.0603Y0500390KCT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 39pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 39pF