0603Y0500103KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500103KXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0500103KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Fitxak: 1.0603Y0500103KXT.pdf2.0603Y0500103KXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
0603Y0500103KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0500103KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 708102 pcs Datuen fitxa 1.0603Y0500103KXT.pdf2.0603Y0500103KXT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 0603Y0500103KXT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak High Reliability, Boardflex Sensitive