0603Y0253P90DCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0253P90DCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0253P90DCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603Y0253P90DCT.pdf2.0603Y0253P90DCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y0253P90DCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0253P90DCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 460158 pcs Datuen fitxa 1.0603Y0253P90DCT.pdf2.0603Y0253P90DCT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.9pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 3.9pF