0603Y0250821MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0250821MDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 25V X7R 0603
Fitxak: 0603Y0250821MDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y0250821MDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0250821MDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 820PF 25V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 574454 pcs Datuen fitxa 0603Y0250821MDT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 820pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0603Y0250821MDT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 820pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 820PF 25V X7R 0603