0603Y0250272MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0250272MXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0250272MXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2700PF 25V X7R 0603
Fitxak: 1.0603Y0250272MXT.pdf2.0603Y0250272MXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y0250272MXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0250272MXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2700PF 25V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 737451 pcs Datuen fitxa 1.0603Y0250272MXT.pdf2.0603Y0250272MXT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 2700pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 2700pF