0603Y0164P70BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0164P70BCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0164P70BCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603Y0164P70BCR.pdf2.0603Y0164P70BCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
0603Y0164P70BCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0164P70BCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 250516 pcs Datuen fitxa 1.0603Y0164P70BCR.pdf2.0603Y0164P70BCR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4.7pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 4.7pF