0603Y0160392MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0160392MDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0160392MDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3900PF 16V X7R 0603
Fitxak: 0603Y0160392MDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
0603Y0160392MDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0160392MDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3900PF 16V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 572570 pcs Datuen fitxa 0603Y0160392MDR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 3900pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 3900pF