0603Y0102P20CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0102P20CCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0102P20CCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2PF 10V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603Y0102P20CCT.pdf2.0603Y0102P20CCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y0102P20CCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0102P20CCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2.2PF 10V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 470426 pcs Datuen fitxa 1.0603Y0102P20CCT.pdf2.0603Y0102P20CCT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2pF ±0.25pF 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 2.2pF