0603Y0100181JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0100181JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0100181JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 180PF 10V X7R 0603
Fitxak: 1.0603Y0100181JXR.pdf2.0603Y0100181JXR.pdf
  • Mezua
0603Y0100181JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0100181JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 180PF 10V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 544041 pcs Datuen fitxa 1.0603Y0100181JXR.pdf2.0603Y0100181JXR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 180pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 180pF