0603J2500101MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2500101MDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J2500101MDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 250V X7R 0603
Fitxak: 0603J2500101MDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
0603J2500101MDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J2500101MDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 100PF 250V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 618362 pcs Datuen fitxa 0603J2500101MDR.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 100pF