0603J1501P30BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J1501P30BQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.3PF 150V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603J1501P30BQT.pdf
  • Mezua
0603J1501P30BQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J1501P30BQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.3PF 150V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 426081 pcs Datuen fitxa 0603J1501P30BQT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 150V
tolerantzia 1.3pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0603J1501P30BQT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 1.3pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1pF deskribapena CAP CER 1.3PF 150V C0G/NP0 0603