0603J1000330GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1000330GCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J1000330GCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603J1000330GCT.pdf2.0603J1000330GCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603J1000330GCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J1000330GCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418181 pcs Datuen fitxa 1.0603J1000330GCT.pdf2.0603J1000330GCT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 33pF