0603J1000271JAR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1000271JAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J1000271JAR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603J1000271JAR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
0603J1000271JARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J1000271JAR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 415411 pcs Datuen fitxa 0603J1000271JAR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 270pF