0603J0630560GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0630560GFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J0630560GFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 56PF 63V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603J0630560GFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603J0630560GFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J0630560GFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 56PF 63V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258620 pcs Datuen fitxa 0603J0630560GFT.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 56pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 56pF