0603J0630471JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0630471JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J0630471JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 63V X7R 0603
Fitxak: 1.0603J0630471JXT.pdf2.0603J0630471JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603J0630471JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J0630471JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 63V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 701531 pcs Datuen fitxa 1.0603J0630471JXT.pdf2.0603J0630471JXT.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 470pF