0603J0100473MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0100473MXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J0100473MXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 10V X7R 0603
Fitxak: 1.0603J0100473MXT.pdf2.0603J0100473MXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603J0100473MXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J0100473MXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.047UF 10V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 617324 pcs Datuen fitxa 1.0603J0100473MXT.pdf2.0603J0100473MXT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.047µF