0603J0100150GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0100150GCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J0100150GCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 10V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603J0100150GCT.pdf2.0603J0100150GCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603J0100150GCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J0100150GCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 15PF 10V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 256041 pcs Datuen fitxa 1.0603J0100150GCT.pdf2.0603J0100150GCT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 15pF