060330160104JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
060330160104JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 060330160104JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Fitxak: 060330160104JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
060330160104JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 060330160104JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 642988 pcs Datuen fitxa 060330160104JXT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 1608-1295-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Non-Magnetic, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Boardflex Sensitive