0505Y1500910JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y1500910JQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505Y1500910JQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 91PF 150V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505Y1500910JQT.pdf
  • Mezua
0505Y1500910JQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505Y1500910JQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 91PF 150V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166319 pcs Datuen fitxa 0505Y1500910JQT.pdf
Tentsioaren balioa 150V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 91pF ±5% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) kapazitantzia 91pF