0505Y0500200KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y0500200KQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505Y0500200KQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505Y0500200KQT.pdf
  • Mezua
0505Y0500200KQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505Y0500200KQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224064 pcs Datuen fitxa 0505Y0500200KQT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 20pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) kapazitantzia 20pF