0505J3000510GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J3000510GQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505J3000510GQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505J3000510GQT.pdf
  • Mezua
0505J3000510GQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505J3000510GQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67995 pcs Datuen fitxa 0505J3000510GQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 51pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapazitantzia 51pF