0505J3000270JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J3000270JQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505J3000270JQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 27PF 300V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505J3000270JQT.pdf
  • Mezua
0505J3000270JQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505J3000270JQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 27PF 300V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161459 pcs Datuen fitxa 0505J3000270JQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 27pF ±5% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapazitantzia 27pF