0505J200P700HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J200P700HQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505J200P700HQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.7PF 200V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505J200P700HQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
0505J200P700HQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505J200P700HQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.7PF 200V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123331 pcs Datuen fitxa 0505J200P700HQT.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.7pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapazitantzia 0.7pF