0505J1501P80DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505J1501P80DQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.8PF 150V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505J1501P80DQT.pdf
  • Mezua
0505J1501P80DQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505J1501P80DQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.8PF 150V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192541 pcs Datuen fitxa 0505J1501P80DQT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 150V
tolerantzia 1.8pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0505J1501P80DQT Lead Style 0.050" (1.27mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 1.8pF ±0.5pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5pF deskribapena CAP CER 1.8PF 150V C0G/NP0 0505