0505J0630910KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0630910KQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505J0630910KQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 91PF 63V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505J0630910KQT.pdf
  • Mezua
0505J0630910KQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505J0630910KQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 91PF 63V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199180 pcs Datuen fitxa 0505J0630910KQT.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 91pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapazitantzia 91pF