RF2525B183K301KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B183K301KX145T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RF2525B183K301KX145T
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 300V X7R 2525
Fitxak: 1.RF2525B183K301KX145T.pdf2.RF2525B183K301KX145T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
RF2525B183K301KX145Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RF2525B183K301KX145T fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 0.018UF 300V X7R 2525 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 25467 pcs Datuen fitxa 1.RF2525B183K301KX145T.pdf2.RF2525B183K301KX145T.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.165" (4.19mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2525 (6464 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.018µF ±10% 300V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric)
kapazitantzia 0.018µF eskaerak General Purpose