RF1111X393K500KX102T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF1111X393K500KX102T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RF1111X393K500KX102T
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.039UF 50V BX 1111
Fitxak: 1.RF1111X393K500KX102T.pdf2.RF1111X393K500KX102T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RF1111X393K500KX102Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RF1111X393K500KX102T fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 0.039UF 50V BX 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 123355 pcs Datuen fitxa 1.RF1111X393K500KX102T.pdf2.RF1111X393K500KX102T.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.102" (2.59mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.039µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1111 (2828 Metric)
kapazitantzia 0.039µF eskaerak General Purpose