LS1812N182K302NX100TM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1812N182K302NX100TM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS1812N182K302NX100TM
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1800PF 250VAC C0G 1812
Fitxak: 1.LS1812N182K302NX100TM.pdf2.LS1812N182K302NX100TM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LS1812N182K302NX100TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS1812N182K302NX100TM fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 1800PF 250VAC C0G 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81476 pcs Datuen fitxa 1.LS1812N182K302NX100TM.pdf2.LS1812N182K302NX100TM.pdf
Tentsioaren balioa 250VAC tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Series -
balorazio X2, Y3 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1800pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 1800pF eskaerak Safety