LS1808N271K302NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1808N271K302NTM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS1808N271K302NTM
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 250VAC C0G 1808
Fitxak: 1.LS1808N271K302NTM.pdf2.LS1808N271K302NTM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LS1808N271K302NTMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS1808N271K302NTM fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 270PF 250VAC C0G 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 299346 pcs Datuen fitxa 1.LS1808N271K302NTM.pdf2.LS1808N271K302NTM.pdf
Tentsioaren balioa 250VAC tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Series -
balorazio X2, Y3 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 270pF eskaerak Safety