ES2211N8R2C502NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
ES2211N8R2C502NTM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ES2211N8R2C502NTM
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8.2PF 250VAC C0G 2211
Fitxak: 1.ES2211N8R2C502NTM.pdf2.ES2211N8R2C502NTM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
ES2211N8R2C502NTMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ES2211N8R2C502NTM fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 8.2PF 250VAC C0G 2211 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159599 pcs Datuen fitxa 1.ES2211N8R2C502NTM.pdf2.ES2211N8R2C502NTM.pdf
Tentsioaren balioa 250VAC tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.110" (2.79mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm) Series -
balorazio X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2211 (5728 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.2pF ±0.25pF 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2211 (5728 Metric)
kapazitantzia 8.2pF eskaerak Safety