7565N121J103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
7565N121J103LE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7565N121J103LE
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 10KV C0G/NP0 RAD
Fitxak: 1.7565N121J103LE.pdf2.7565N121J103LE.pdf
  • Mezua
7565N121J103LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7565N121J103LE fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 120PF 10KV C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 6007 pcs Datuen fitxa 1.7565N121J103LE.pdf2.7565N121J103LE.pdf
Tentsioaren balioa 10000V (10kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.780" (19.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.975" (24.76mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 120pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 120pF eskaerak General Purpose