7565B103K103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7565B103K103LE
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 10KV X7R RAD
Fitxak: 1.7565B103K103LE.pdf2.7565B103K103LE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
7565B103K103LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7565B103K103LE fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 10000PF 10KV X7R RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 2385 pcs Datuen fitxa 1.7565B103K103LE.pdf2.7565B103K103LE.pdf
Tentsioaren balioa 10000V (10kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.780" (19.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.975" (24.76mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
75655
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: SYS 4 MM NUT SETTERS 4MM 3.5MM-1
Stockean: 6020 pcs
Deskarga: 75655.pdf
RFQ
7565B222K103LE
7565B222K103LE
fabrikatzaileak: Knowles NOVACAP
deskribapena: CAP CER 2200PF 10KV X7R RAD
Stockean: 4829 pcs
Deskarga: 7565B222K103LE.pdf
RFQ
7565B153K602LE
7565B153K602LE
deskribapena: CAP CER 0.015UF 6KV X7R RAD
Deskarga: 7565B153K602LE.pdf
75659
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: SYS 4 MM NUT SETTERS 4MM 5.5MM-1