6560N332J103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
6560N332J103LE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6560N332J103LE
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 10KV C0G/NP0 RAD
Fitxak: 1.6560N332J103LE.pdf2.6560N332J103LE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
6560N332J103LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6560N332J103LE fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 3300PF 10KV C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 1811 pcs Datuen fitxa 1.6560N332J103LE.pdf2.6560N332J103LE.pdf
Tentsioaren balioa 10000V (10kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.800" L x 0.402" W (20.30mm x 10.20mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.681" (17.30mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.873" (22.18mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose