5550N332J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
5550N332J602LE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5550N332J602LE
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 6KV C0G/NP0 RAD
Fitxak: 1.5550N332J602LE.pdf2.5550N332J602LE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
  • Mezua
5550N332J602LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5550N332J602LE fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 3300PF 6KV C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 2495 pcs Datuen fitxa 1.5550N332J602LE.pdf2.5550N332J602LE.pdf
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.580" (14.73mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.775" (19.68mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose