3530N390J103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
3530N390J103LE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3530N390J103LE
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 39PF 10KV C0G/NP0 RAD
Fitxak: 1.3530N390J103LE.pdf2.3530N390J103LE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
3530N390J103LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3530N390J103LE fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 39PF 10KV C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 26037 pcs Datuen fitxa 1.3530N390J103LE.pdf2.3530N390J103LE.pdf
Tentsioaren balioa 10000V (10kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.380" (9.65mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.575" (14.60mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 39pF eskaerak General Purpose