2225B272K202NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225B272K202NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225B272K202NT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2700PF 2KV X7R 2225
Fitxak: 1.2225B272K202NT.pdf2.2225B272K202NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
2225B272K202NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225B272K202NT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 2700PF 2KV X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 133818 pcs Datuen fitxa 1.2225B272K202NT.pdf2.2225B272K202NT.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.080" (2.03mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
kapazitantzia 2700pF eskaerak General Purpose