1825E153K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825E153K501KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825E153K501KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 500V 1825
Fitxak: 1.1825E153K501KHT.pdf2.1825E153K501KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
1825E153K501KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825E153K501KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 0.015UF 500V 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 16027 pcs Datuen fitxa 1.1825E153K501KHT.pdf2.1825E153K501KHT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.080" (2.03mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 500V Ceramic Capacitor 1825 (4564 Metric)
kapazitantzia 0.015µF eskaerak General Purpose