1812E224K500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1812E224K500KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812E224K500KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 50V 1812
Fitxak: 1.1812E224K500KHT.pdf2.1812E224K500KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
1812E224K500KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812E224K500KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 0.22UF 50V 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 23552 pcs Datuen fitxa 1.1812E224K500KHT.pdf2.1812E224K500KHT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 0.22µF eskaerak General Purpose