1210E332K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210E332K501KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210E332K501KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 500V 1210
Fitxak: 1.1210E332K501KHT.pdf2.1210E332K501KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
1210E332K501KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210E332K501KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 3300PF 500V 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 72208 pcs Datuen fitxa 1.1210E332K501KHT.pdf2.1210E332K501KHT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 500V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose