1210D332J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210D332J500KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210D332J500KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1210
Fitxak: 1.1210D332J500KHT.pdf2.1210D332J500KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1210D332J500KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210D332J500KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 70503 pcs Datuen fitxa 1.1210D332J500KHT.pdf2.1210D332J500KHT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose