1206D392J250KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206D392J250KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206D392J250KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206D392J250KHT.pdf2.1206D392J250KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1206D392J250KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206D392J250KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 79000 pcs Datuen fitxa 1.1206D392J250KHT.pdf2.1206D392J250KHT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.064" (1.63mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3900pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 3900pF eskaerak General Purpose