1206B102K202NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206B102K202NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206B102K202NT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Fitxak: 1.1206B102K202NT.pdf2.1206B102K202NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1206B102K202NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206B102K202NT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 156647 pcs Datuen fitxa 1.1206B102K202NT.pdf2.1206B102K202NT.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.064" (1.63mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1763-1102-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1206B103J500CT
1206B103J500CT
fabrikatzaileak: Walsin Technology
deskribapena: CAP CER 10000PF 50V X7R 1206
Stockean: 2584451 pcs
Deskarga: 1206B103J500CT.pdf
RFQ
1206AW
1206AW
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: KNOB 0.250" PHENOLIC