0805E821K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E821K501KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805E821K501KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 500V 0805
Fitxak: 1.0805E821K501KHT.pdf2.0805E821K501KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
0805E821K501KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805E821K501KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 820PF 500V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 91302 pcs Datuen fitxa 1.0805E821K501KHT.pdf2.0805E821K501KHT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.054" (1.37mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 820pF ±10% 500V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 820pF eskaerak General Purpose