0805E332K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E332K101KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805E332K101KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 100V 0805
Fitxak: 1.0805E332K101KHT.pdf2.0805E332K101KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
0805E332K101KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805E332K101KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 3300PF 100V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 102029 pcs Datuen fitxa 1.0805E332K101KHT.pdf2.0805E332K101KHT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.054" (1.37mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1763-1023-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose