0805D391J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805D391J500KHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805D391J500KHT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805D391J500KHT.pdf2.0805D391J500KHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
0805D391J500KHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805D391J500KHT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 99364 pcs Datuen fitxa 1.0805D391J500KHT.pdf2.0805D391J500KHT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.054" (1.37mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 390pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 390pF eskaerak General Purpose