0805B333K201NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805B333K201NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805B333K201NT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805
Fitxak: 1.0805B333K201NT.pdf2.0805B333K201NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805B333K201NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805B333K201NT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 561296 pcs Datuen fitxa 1.0805B333K201NT.pdf2.0805B333K201NT.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.054" (1.37mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.033µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.033µF eskaerak General Purpose