0805B104K500P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805B104K500P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805B104K500P
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER
Fitxak: 1.0805B104K500P.pdf2.0805B104K500P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
0805B104K500Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805B104K500P fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 98361 pcs Datuen fitxa 1.0805B104K500P.pdf2.0805B104K500P.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.054" (1.37mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1763-1218
1763-1218-1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Bypass, Decoupling