0603B103K500P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0603B103K500P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603B103K500P
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER
Fitxak: 1.0603B103K500P.pdf2.0603B103K500P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
0603B103K500Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603B103K500P fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 135790 pcs Datuen fitxa 1.0603B103K500P.pdf2.0603B103K500P.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.89mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 1763-1211
1763-1211-1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak Bypass, Decoupling